Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z kibicami na zakończenie transmisji olimpijskiego konkursu drużynowego skoków narciarskich w Pjongczangu. Komentator Telewizji Polskiej przyznał, że ma już następców i na pewno są to jego ostatnie igrzyska w karierze.

"/>

Szaranowicz: "To moje ostatnie igrzyska"

Włodzimierz Szaranowicz / by Paweł Zienowicz, Multi-license with GFDL and Creative Commons CC-BY-SA-2.5 and older versions (2.0 and 1.0)

Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z kibicami na zakończenie transmisji olimpijskiego konkursu drużynowego skoków narciarskich w Pjongczangu. Komentator Telewizji Polskiej przyznał, że ma już następców i na pewno są to jego ostatnie igrzyska w karierze.

Kiedy kończyła się telewizyjna transmisja z wspaniałego w wykonaniu Polaków konkursu olimpijskiego, Włodzimierz Szaranowicz wyraźnie wzruszony przyznał, że są to dla niego ostatnie igrzyska olimpijskie. Drugi z komentatorów - Przemysław Babiarz - przyznał, że nie wyobraża sobie igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2022 roku bez Szaranowicza.

Włodzimierz Szaranowicz w swojej dziennikarskiej karierze był obecny na 19 letnich i zimowych igrzyskach olimpijskich.

Na Twitterze nie brakuje słów uznania dla Szaranowicza - także od kolegów po fachu, m.in. od Tomasza Smokowskiego.

Nikt nie potrafił przez lata malować słowem tak nienachalnie i z wyczuciem jak Włodzimierz Szaranowicz. Kultura słowa i kultura bycia. Klasa! Dziękuję Włodku za wszystkie emocje jakie przeżyłem z Tobą przed telewizorem.

— Tomasz Smokowski (@TSmokowski) 19 lutego 2018

 

Źródło: TVP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pierwszy akt oskarżenia - oskarżeni o udział w dzikiej reprywatyzacji

/ ms.gov.pl

Jest pierwszy akt oskarżenia sporządzony przez Prokuraturę Regionalną we Wrocławiu związany z tzw. dziką reprywatyzacją warszawską; wszystkich śledztw w takich sprawach jest 365 - poinformował minister sprawiedliwości-prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

"To jest pierwszy akt oskarżenia wobec siedmiu osób, w tym wpływowych osób, również dwóch znanych adwokatów warszawskich, ale w toku jest kilkaset postępowań" - dodał Ziobro podczas konferencji prasowej w siedzibie Prokuratury Krajowej.

Dyrektor departamentu ds. przestępczości gospodarczej PK prok. Michał Ostrowski sprecyzował, że siedem osób oskarżonych zostało "łącznie o 24 przestępstwa, gdzie wartość szkody zbliża się do 300 mln zł".

"Czyny te były popełnione w latach 2010-2015. Dotyczą one, gdy chodzi o wątek reprywatyzacyjny, adresów przy ulicach: Siennej 29, Twardej 8, Twardej 10 i Królewskiej 39. Tutaj mieliśmy do czynienia z wyłudzeniem praw i roszczeń do nieruchomości metodą na tzw. kuratora" - dodał.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl