Maciej Bartoszek nie jest już trenerem Bruk-Bet Termalliki Nieciecza, występującej w Lotto Ekstraklasie. Po dwóch kolejkach rundy wiosennej zarząd klubu rozstał się z trenerem. Jego miejsce zajął Jacek Zieliński.

"/>

Bruk-Bet Termallica Nieciecza ma nowego trenera

Jacek Zieliński / by Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Jacek_Zieli%C5%84ski_2011_1.jpg

Maciej Bartoszek nie jest już trenerem Bruk-Bet Termalliki Nieciecza, występującej w Lotto Ekstraklasie. Po dwóch kolejkach rundy wiosennej zarząd klubu rozstał się z trenerem. Jego miejsce zajął Jacek Zieliński.

Nowy trener klubu z Niecieczy trafia na gorące krzesło, bowiem ostatnich dwóch szkoleniowców Bruk-Betu Termalliki nie wytrzymało długo na swoich stanowiskach. Mariusz Rumak prowadził ten zespół od czerwca do września 2017 roku, a od września do teraz miejsce na ławce trenerskiej zajmował Maciej Bartoszek.

Jacek Zieliński ma 57 lat, w swojej karierze trenerskiej prowadził już wiele klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, m.in. Polonię Warszawa, Lecha Poznań, Ruch Chorzów czy ostatnio Cracovię Kraków w latach 2015-2017. Jego największy sukces w roli trenera to mistrzostwo Polski z Lechem Poznań w sezonie 2009/10.

Bruk-Bet Termallica Nieciecza zajmuje obecnie 15. miejsce w Lotto Ekstraklasie, w 23 meczach zgromadziła 21 punktów. Jest to drugi sezon tego klubu w Ekstraklasie, w poprzednich rozgrywkach Nieciecza zajęła wysokie 8. miejsce.

Źródło: termalica.brukbet.com, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pierwszy akt oskarżenia - oskarżeni o udział w dzikiej reprywatyzacji

/ ms.gov.pl

Jest pierwszy akt oskarżenia sporządzony przez Prokuraturę Regionalną we Wrocławiu związany z tzw. dziką reprywatyzacją warszawską; wszystkich śledztw w takich sprawach jest 365 - poinformował minister sprawiedliwości-prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

"To jest pierwszy akt oskarżenia wobec siedmiu osób, w tym wpływowych osób, również dwóch znanych adwokatów warszawskich, ale w toku jest kilkaset postępowań" - dodał Ziobro podczas konferencji prasowej w siedzibie Prokuratury Krajowej.

Dyrektor departamentu ds. przestępczości gospodarczej PK prok. Michał Ostrowski sprecyzował, że siedem osób oskarżonych zostało "łącznie o 24 przestępstwa, gdzie wartość szkody zbliża się do 300 mln zł".

"Czyny te były popełnione w latach 2010-2015. Dotyczą one, gdy chodzi o wątek reprywatyzacyjny, adresów przy ulicach: Siennej 29, Twardej 8, Twardej 10 i Królewskiej 39. Tutaj mieliśmy do czynienia z wyłudzeniem praw i roszczeń do nieruchomości metodą na tzw. kuratora" - dodał.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl